במדגם שנערך לאלפי ישראלים באתר "הר הביטוח" של משרד האוצר נראה כי למעלה מ-85% מהציבור משלמים על ביטוחים כפולים ומיותרים

תוך בדיקה קצרה בהר הביטוח נוכל לגלות לכם האם אתם משלמים כפול? על מה אתם מבוטחים? וכמה כסף מגיע לכם לחסוך.

בדיקה מקצועית באתר הר הביטוח​

תנאי שימוש באתר

מהו אתר "ביטוח לרכב יובלים"?

אתר הר הביטוח הינו ממשק אינטרנטי מהפכני שהקים משרד האוצר. מטרתו העיקרית של הר הביטוח הינה לאפשר לציבור הרחב לחפש ולאתר את כל הביטוחים המעודכנים על שמם או על שם קרוב משפחה שנפטר. הר הביטוח מכיל בתוכו פוליסות ביטוח קבוצתיות או פרטיות בענפי הביטוח השונים כגון: (ביטוח כללי, ביטוח חיים, ביטוח בריאות). הר הביטוח הינו ממשק נגיש וידידותי לכל משתמש והייחודיות של הר הביטוח הינו שהמידע הביטוחי מופיע בזמן אמת להבדיל ממשקים אחרים

 

יתרונות השירות

תעריפי ביטוח לרכב חובה

תוכן עניינים

אתרנו מאפשר לך לשלם תעריפי ביטוח חובה הזולים ביותר בשוק הביטוח! אנו מרכזים את הצעות הביטוח הטובות והמשתלמות ביותר עבורך! היום כבר לא צריך לשלם יותר. תן למומחים לבצע עבורך את סקר השוק עבור ביטוח חובה באופן המתקדם והמשוכלל ביותר!

פרמטרים אישיים של הנהג המשפיעים על מחיר הביטוח


יש לדעת כי מחיר ביטוח החובה שלך נקבע על פי הנתונים האישיים שלך אשר כוללים את מספר השנים אשר הנך נמצא על הכביש, גילך ונוסף לכך בודקת חברת הביטוח אם ישנן הרשעות נגדך בתחום התעבורה ותביעות ביטוח קודמות.

השוואת תעריפים משאירים למומחים

ניתן לראות כי ביצוע השוואה בין תעריפי ביטוח חובה הינו מורכב ביותר ובנוסף כל חברת ביטוח מייחסת משקל שונה לכל פרמטר על פי שיקוליה האישיים.כדאי להניח לממחים לבצע את ההשוואה המורכבת עבורך ועל ידי כך להבטיח כי תיהנה מהתעריף הנמוך ביותר האפשרי עבורך.

צור קשר עכשיו באמצעות הטופס המקוון והמומחים שלנו ידאגו לספק לך את הצעת המחיר הטובה ביותר עבור הנתונים האישיים שלך! אנשינו מתמחים בתחום ומרכזים הצעות מחיר מחברות ביטוח רבות על מנת למצוא עבורך את הצעת המחיר שתחסוך עבורך כסף רב!

פערים משמעותיים מאוד

כיוון שבעבר מחירי ביטוח החובה היו אחידים בין כל חברות הביטוח, אנשים רבים עדיין לא הפנימו כי הפערים בין חברות הביטוח השונות משמעותיים ביותר. תעריפי ביטוח חובה משתנים בין חברות הביטוח וניתן לחסוך עד עשרות אחוזים בתעריף ביטוח החובה אם פונים לחברה הנכונה.

אנו כאן על מנת לסייע לך בכך ונבדוק עבורך על ידי המחשבונים המשוכללים שלנו מי החברה או סוכן הביטוח המשתלם ביותר עבורך. תעריף ביטוח חובה לדוגמה: טווח מחירי ביטוח חובה עבור נהג ממין זכר בן 30 בעל וותק של 10 שנים נע בין 1360 שקלים לכמעט 2000 שקלים-פער מחירים משמעותי ביותר.

צור קשר עוד היום באמצעות הטופס המקוון ונציגנו יבדקו עבורך בקפידה מהי ההצעה החסכונית והטובה ביותר עבור ביטוח החובה שלך. לנו מוניטין של שנים רבות בתחום ולקוחותינו המרוצים יודעים כי אצלנו הצעות המחיר הזולות והמשתלמות ביותר!

עוד באתר

ביטוח-חובה-לרכב

כמה עולה ביטוח חובה

בוודאי לא פעם תהיתם אם ניתן לחסוך בביטוח החובה. השאלה כמה עולה ביטוח חובה, בוודאי צצה יותר מפעם אחת! כמובן שניתן לחסוך! ועל ידי קליק

ביטוח חובה וצד ג

ביטוח חובה וצד ג'

הגיע הזמן לחדש ביטוח חובה וצד ג? נשמח לעזור לכם למצוא את הצעות המחיר המשתלמות ביותר עבורכם. למידע נוסף היכנסו לאתר הבית שלנו ומלאו את

דילוג לתוכן