במדגם שנערך לאלפי ישראלים באתר "הר הביטוח" של משרד האוצר נראה כי למעלה מ-85% מהציבור משלמים על ביטוחים כפולים ומיותרים

תוך בדיקה קצרה בהר הביטוח נוכל לגלות לכם האם אתם משלמים כפול? על מה אתם מבוטחים? וכמה כסף מגיע לכם לחסוך.

בדיקה מקצועית באתר הר הביטוח​

תנאי שימוש באתר

מהו אתר "ביטוח לרכב יובלים"?

אתר הר הביטוח הינו ממשק אינטרנטי מהפכני שהקים משרד האוצר. מטרתו העיקרית של הר הביטוח הינה לאפשר לציבור הרחב לחפש ולאתר את כל הביטוחים המעודכנים על שמם או על שם קרוב משפחה שנפטר. הר הביטוח מכיל בתוכו פוליסות ביטוח קבוצתיות או פרטיות בענפי הביטוח השונים כגון: (ביטוח כללי, ביטוח חיים, ביטוח בריאות). הר הביטוח הינו ממשק נגיש וידידותי לכל משתמש והייחודיות של הר הביטוח הינו שהמידע הביטוחי מופיע בזמן אמת להבדיל ממשקים אחרים

 

יתרונות השירות

מחשבון תעריפי ביטוח חובה

תוכן עניינים

על אף שיש מי שיכולים להניח – הנחה שאינה נטולת היגיון בסיסי ובסיס הגיוני – כי ביטוח חובה לכול הוא גם ביטוח שוויו הכספי זהה לכלל המבוטחים, לא כך הוא הדבר. יש הבדלים בלתי מבוטלים בין עלויות ביטוח החובה של נהגים שונים. מחשבון ביטוח חובה יאפשר לכם להתוודע מבעוד מועד על הסכום שאתם עשויים להידרש לשלמו. מעוניינים דלעת יותר מלאו את פרטיכם בטופס המקוון כעת!

אחד היתרונות של חישוב עלות ביטוח החובה באמצעות  מחשבון ביטוח חובה הוא בכך שאתם משתמשים בכלי שרווח גם בשימושן של חברות הביטוח השונות. ההתוודעות  מבעוד מועד על הפרמטרים השונים העשויים להשפיע על עלות הביטוח תאפשר לכם "מרווח פעולה" בשיג ובשיח שאתם עשויים לנהל עם נציגי השירות של חברות הביטוח השונות המציעות  פוליסת ביטוח חובה.

אם אתם לא סומכים על מחשבון תעריפי ביטוח חובה, השאירו את הפרטים האישיים שלכם ואנו נשמח להעניק לכם את הצעות המחיר המפתיעות ביותר לפוליסות ביטוח חובה לרכב איכותיות ומקצועיות ביותר!

איך משתמשים במחשבון הביטוח?

מחשבון ביטוח חובה מוצג ומוצע לכם בטבלה, שבה עליכם להזין משתנים אישיים שלכם ובה: סוג הרכב, נפח המנוע, המודל שלו, מאפייני הנהג הצעיר ביותר המשתמש ברכב בקביעות לרבות המין, הגיל  ועוד. בשקלול המרכיבים נלקחים בחשבון פרטים על מספר בתאונות בשנים האחרונות, קל וחומר מספר ההרשעות ועל אחת כמה וכמה אם כתוצאה מהן נשלל הרישיון שלכם לזמן מה.

הערך המוסף של מחשבון:

מחשבון  עשוי לשקף לכם נאמנה את המחיר הצפוי, הריאלי, של ביטוח החובה. כאשר אתם יודעים מה הם המשתנים המשפיעים על השורה  התחתונה של עלות הביטוח קל לכם יותר לבוא אל סוכנויות ביטוח שונות ולבקש מהן הצעות מחיר על בסיס ההצעה  שקיבלתם באמצעות המחשבון.

חישוב מהיר וקל:

המחשבון מאפשר לכם ביצוע חישוב עדכני ודקדקני של ביטוח החובה שתידרשו לשלם. אבל עדיין, גם על הנתון שתקבלו אין הכרח לומר 'כזה ראה וקדש' מאחר שחברות הביטוח השונות המתחרות ביניהן על כל לקוח עשויות לשדרג את ההצעה שברשותכם: שיקול דעת של נציגיה מאפשר להם ללכת לקראת הלקוח עד גבול מסוים.

מעוניינים לקבל מידע עדכני על פוליסות ביטוח חובה? מחשבון ביטוח חובה? הצעות מחיר שלא תוכלו לסרב להם השאירו את הפרטים האישיים שלכם בטופס המקוון באתר ואנחנו נשמח לענות לכם על כל שאלה ולעמוד לרשותכם בכל עת ובכל מצב!

עוד באתר

ביטוח-חובה-לרכב

כמה עולה ביטוח חובה

בוודאי לא פעם תהיתם אם ניתן לחסוך בביטוח החובה. השאלה כמה עולה ביטוח חובה, בוודאי צצה יותר מפעם אחת! כמובן שניתן לחסוך! ועל ידי קליק

ביטוח חובה וצד ג

ביטוח חובה וצד ג'

הגיע הזמן לחדש ביטוח חובה וצד ג? נשמח לעזור לכם למצוא את הצעות המחיר המשתלמות ביותר עבורכם. למידע נוסף היכנסו לאתר הבית שלנו ומלאו את

דילוג לתוכן