במדגם שנערך לאלפי ישראלים באתר "הר הביטוח" של משרד האוצר נראה כי למעלה מ-85% מהציבור משלמים על ביטוחים כפולים ומיותרים

תוך בדיקה קצרה בהר הביטוח נוכל לגלות לכם האם אתם משלמים כפול? על מה אתם מבוטחים? וכמה כסף מגיע לכם לחסוך.

בדיקה מקצועית באתר הר הביטוח​

תנאי שימוש באתר

מהו אתר "ביטוח לרכב יובלים"?

אתר הר הביטוח הינו ממשק אינטרנטי מהפכני שהקים משרד האוצר. מטרתו העיקרית של הר הביטוח הינה לאפשר לציבור הרחב לחפש ולאתר את כל הביטוחים המעודכנים על שמם או על שם קרוב משפחה שנפטר. הר הביטוח מכיל בתוכו פוליסות ביטוח קבוצתיות או פרטיות בענפי הביטוח השונים כגון: (ביטוח כללי, ביטוח חיים, ביטוח בריאות). הר הביטוח הינו ממשק נגיש וידידותי לכל משתמש והייחודיות של הר הביטוח הינו שהמידע הביטוחי מופיע בזמן אמת להבדיל ממשקים אחרים

 

יתרונות השירות

כמה עולה ביטוח חובה

תוכן עניינים

בוודאי לא פעם תהיתם אם ניתן לחסוך בביטוח החובה. השאלה כמה עולה ביטוח חובה, בוודאי צצה יותר מפעם אחת! כמובן שניתן לחסוך! ועל ידי קליק אחד אתם בדרך לראות כמה תוכלו לחסוך בין חברות הביטוח!

התחרות גדולה בעולם הביטוח רכב:

התחרות עליך, ועליכם,עליהם ועלי כלקוחות פוטנציאלים של חברות הביטוח היא עצומה!
ריבוי חברות הביטוח מבטיח כי הלקוח ייהנה מהצעות מחיר משתלמות, ויוכל לחסוך מאות שקלים כל חודש אם לא אלפי שקלים. לפני כל חידוש פוליסה, סקר שוק הוא המפתח להוזלת מחירים.

כמה עולה ביטוח חובה בין החברות השונות?
המחיר יכול להשתנות מחברה לחברה אף שנותנים את אותם הנתונים:
לדוגמא- רכב פרטי, נהג מעל גיל 30+, וותק 6+, ללא שלילות ו/או תביעות גוף, נפח מנוע 2000 – המחיר ינוע בין 1300 ₪ ל1500 ₪ לחודש מבין החברות המובילות בתחום הביטוחים. מוצעים ללקוח תשלומים נוחים של עד 12 תשלומים.

קבלו הצעות מחיר ללא התחייבות מצידכם! ייעוץ מאנשי הביטוח המקצועיים בתחום. לא צריך יותר ללכת לסוכנויות ביטוח ולהתאכזב ממה שהציעו לכם! קבלו את ההצעות המשתלמות ביותר עבורכם!

החיסכון הוא גדול:

עלויות הביטוח משתנות משנה לשנה, ומכל פגם או הוספת נהג לביטוח. אם הנהג צעיר אזי כמה עולה ביטוח חובה ? ביטוח החובה יהיה יקר יותר היות ומדובר בנהג צעיר. כמה עולה ביטוח חובה לרכב מסחרי? ובכן העלות יותר יקרה. היות והמטרה היא מסחרית, יותר נסיעות, בלאי גדול יותר וגדל הסיכוי לתאונות עקב המצאות הרכב על הכביש יותר מן הרכב הפרטי.

מחירי הביטוח נוטים לטובת הלקוח עקב תחרותיות בתחום הביטוחים. עליך כלקוח לחסוך כמה שאפשר בהוצאה החודשית! בשביל זה אנחנו כאן! שלח עוד היום את פרטיך, ונציגנו יחזרו אליך עם ייעוץ וההצעות המשתלמות ביותר לשאלה כמה עולה ביטוח חובה?!

עוד באתר

ביטוח חובה וצד ג

ביטוח חובה וצד ג'

הגיע הזמן לחדש ביטוח חובה וצד ג? נשמח לעזור לכם למצוא את הצעות המחיר המשתלמות ביותר עבורכם. למידע נוסף היכנסו לאתר הבית שלנו ומלאו את

מחשבון תעריפי ביטוח חובה

מחשבון תעריפי ביטוח חובה

על אף שיש מי שיכולים להניח – הנחה שאינה נטולת היגיון בסיסי ובסיס הגיוני – כי ביטוח חובה לכול הוא גם ביטוח שוויו הכספי זהה

דילוג לתוכן