במדגם שנערך לאלפי ישראלים באתר "הר הביטוח" של משרד האוצר נראה כי למעלה מ-85% מהציבור משלמים על ביטוחים כפולים ומיותרים

תוך בדיקה קצרה בהר הביטוח נוכל לגלות לכם האם אתם משלמים כפול? על מה אתם מבוטחים? וכמה כסף מגיע לכם לחסוך.

בדיקה מקצועית באתר הר הביטוח​

תנאי שימוש באתר

מהו אתר "ביטוח לרכב יובלים"?

אתר הר הביטוח הינו ממשק אינטרנטי מהפכני שהקים משרד האוצר. מטרתו העיקרית של הר הביטוח הינה לאפשר לציבור הרחב לחפש ולאתר את כל הביטוחים המעודכנים על שמם או על שם קרוב משפחה שנפטר. הר הביטוח מכיל בתוכו פוליסות ביטוח קבוצתיות או פרטיות בענפי הביטוח השונים כגון: (ביטוח כללי, ביטוח חיים, ביטוח בריאות). הר הביטוח הינו ממשק נגיש וידידותי לכל משתמש והייחודיות של הר הביטוח הינו שהמידע הביטוחי מופיע בזמן אמת להבדיל ממשקים אחרים

 

יתרונות השירות

השוואת ביטוח חובה לרכב

תוכן עניינים

השוואת מחירים היא זכות בסיסית המוקנית לכל בעל רכב. צרו עמנו קשר לקבלת הצעות מחיר מחברות המעוניינות להפוך אתכם ללקוחות מרוצים. כאשר אתם עורכים השוואות אתם רוחשים כבוד לכסף שלכם. נשמח לסייע לכם לכבד את כבודכם!

שוואת ביטוח חובה מאפשרת להתוודע לעובדה משמחת ומעודדת: יש לאן לשאוף. יש למי לנטות. יש את מי להעדיף. גם לאחר חישוב עלות הביטוח באמצעות מחשבון עדיין עשויה להינתן לכם הטבה שתוזיל את הביטוח. לפרטים – מלאו את הטופס המקוון ושלחו אלינו!

בדיקת מחירים לרכב אינה מלאכה לבטלה אף שהיא עלולה להיראות ובעיקר להיות מורגשת כמלאכה סיזיפית. מאחר שמדובר בהוצאה קבועה ומתמשכת, והיות שמדובר במצרך בסיסי, אשר רכישתו אינה מותנית בשיקול דעת כל שהוא, עשויה להיות משמעות כספית בלתי מבוטלת לבחירה שלנו במי מחברות הביטוח כמנפיקת הפוליסה שלנו.

השוואת מחירים מחייבת אותנו לערנות. עלינו למלא בעיון ובקפידה את הטופס המקוון בפרטים המדויקים שלנו ושל הרכב שבבעלותנו ולו רק מטעם זה: כל גורם עשוי או עלול להשפיע על מחיר ביטוח החובה. כל נתון עשוי להוזיל את הביטוח וכל נתון עלול לייקר אותו. השוואת ביטוח חובה היא חובה!

השוואת עלויות זכותכם המלאה:

בדיקת מחירים היא חלק בלתי נפרד מחידוש הרישיון. בשל השינויים התכופים החלים בתעריפי הביטוח (תוצאה  של גורמים שונים, אשר לא זה הזמן והמקום להידרש אליהם) השוואת המחירים היא ביטוי לצרכנות שקולה ונבונה. אם כספכם חשוב ויקר לכם ואם אתם נחושים  לעשות כל מה שניתן לעשות על מנת לשמור עליו, ודאי גם אתם מבינים את חשיבות ביצוע השוואת מחירי ביטוח החובה.

מחירים שונים

חברות שונות מציעות מחירים שונים. השינויים הם בשוליים, מאחר שלא ניתן להתגמש בגרעין הקשה ובליבה של מחיר הביטוח. עם זאת, במסגרת המדיניות שנוקטות חברות הביטוח יש להן מרווח "לשחק" בו ובכך להציע הטבות שונות ללקוחותיהם.

מחיר ביטוח החובה מהווה חלק בלתי נפרד מהעלות הכוללת של אחזקת הרכב. הוא אחד המרכיבים הקשוחים, הוודאיים, הצפויים, הניתנים לא ק לאומדן מקורב אלא לחישוב מדויק. חשוב לציין, כי בעלי חברות המחזיקים ברשותם צי רכב גדול – לכל הפחות כזה שמספר הרכבים בו הוא כמה עשרות – ייהנו ממחיר מופחת אצל חברות הביטוח.

רובנו ככולנו חשופים לפרסומות, שבהן חברות ביטוח שונות מתחרות עלינו, לקוחות פוטנציאליים. יש בהן מי שמבטיחות מחירים מפתים מאוד, לכן חשוב לקרוא את האותיות הקטנות כדי שהמספרים הגדולים לא יפתיעו אתכם.

רוצים מחירים טובים?  השוואת ביטוח חובה עושים אצלנו! כאשר עורכים השוואת ביטוחי חובה כדאי מאוד לקרוא את האותיות הקטנות כדי לא להיות מופתעים לגבי המספרים הגדולים. נשמח אם תפנו אלינו. המומחים שלנו יספקו לכם חלופות אחדות שמהן תוכלו לבחור את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר!

עוד באתר

ביטוח-חובה-לרכב

כמה עולה ביטוח חובה

בוודאי לא פעם תהיתם אם ניתן לחסוך בביטוח החובה. השאלה כמה עולה ביטוח חובה, בוודאי צצה יותר מפעם אחת! כמובן שניתן לחסוך! ועל ידי קליק

ביטוח חובה וצד ג

ביטוח חובה וצד ג'

הגיע הזמן לחדש ביטוח חובה וצד ג? נשמח לעזור לכם למצוא את הצעות המחיר המשתלמות ביותר עבורכם. למידע נוסף היכנסו לאתר הבית שלנו ומלאו את

דילוג לתוכן