במדגם שנערך לאלפי ישראלים באתר "הר הביטוח" של משרד האוצר נראה כי למעלה מ-85% מהציבור משלמים על ביטוחים כפולים ומיותרים

תוך בדיקה קצרה בהר הביטוח נוכל לגלות לכם האם אתם משלמים כפול? על מה אתם מבוטחים? וכמה כסף מגיע לכם לחסוך.

בדיקה מקצועית באתר הר הביטוח​

תנאי שימוש באתר

מהו אתר "ביטוח לרכב יובלים"?

אתר הר הביטוח הינו ממשק אינטרנטי מהפכני שהקים משרד האוצר. מטרתו העיקרית של הר הביטוח הינה לאפשר לציבור הרחב לחפש ולאתר את כל הביטוחים המעודכנים על שמם או על שם קרוב משפחה שנפטר. הר הביטוח מכיל בתוכו פוליסות ביטוח קבוצתיות או פרטיות בענפי הביטוח השונים כגון: (ביטוח כללי, ביטוח חיים, ביטוח בריאות). הר הביטוח הינו ממשק נגיש וידידותי לכל משתמש והייחודיות של הר הביטוח הינו שהמידע הביטוחי מופיע בזמן אמת להבדיל ממשקים אחרים

 

יתרונות השירות

ביטוח חובה לנהג צעיר

תוכן עניינים

פוחדים לחשוב כמה יעלה לכם ביטוח חובה נהג צעיר? לא מכירים את חברות הביטוח המובילות בתחום? תנו לנו לעזור לכם! דרכנו תקבלו השוואות מחירים והצעות מחירים מן חברות הביטוח המובילות!

עם המחיר באה האחריות:

ביטוח חובה לנהג צעיר יקר יותר מביטוח רגיל, היות ויש יותר סיכוי למעידה לתאונות. חברות הביטוח מעלות את מחיר ביטוח חובה לנהג צעיר, וכך מעניקות לעצמן יותר כיסוי למקרים בהם יצטרכו לממש את הביטוח. לרוב את הביטוח ישלמו ההורים, ומהיות ההורים הם ידרשו יותר אחריות מן הנהג הצעיר.

כל הורה שמע את הילד מבטיח שהוא לא ולא…אבל מה עם ראש שקט בשביל ההורים? ביטוח חובה לנהג צעיר מכסה את הנהג על כל מקרה שיבוא. אין להורים שליטה במאה אחוז על התנהגות הנהג הצעיר ואופן הנהיגה. אבל יכול לדרוש מהנהג כי יישא באחריות לנהיגה בטוחה ואחראית לחייו.

בואו להצטרף למאגר עצום של גולשים, אשר בלחיצת כפתור חסכו לעצמם אלפי שקלים בשנה! ביטוח חובה לנהג צעיר לא חייב לרוקן לכם את הכיסים! נציגנו הם אנשי ביטוח מקצועיים אשר יציעו לכם את המחירים האטרקטיביים ביותר!

צעירים וצעירות: 

נהג צעיר הינו מתחת לגיל 24 וישנן חברות ביטוח המחשיבות נהג צעיר מתחת לגיל 21 כנהג צעיר.חוסר הניסיון וההתמודדות עם הכבישים ואופי נהיגה לא מוכר, מגדיל את הסיכויים שיתרחשו תאונות ותביעות גוף יותר מאשר נהג וותיק, וכתוצאה ישירה עולה מחיר ביטוח החובה.

אל תחסכו בביטחון ילדכם. בואו לחסוך בהוצאה החודשית! ניתן ואף אפשר לקצץ את התשלום החודשי בביטוחי החובה לרכב. איך? בעזרת הזנת נתונים של הרכב והנוהגים בו, תקבלו השוואות מחירים מבין חברות הביטוח הגדולות בארץ!

עוד באתר

ביטוח-חובה-לרכב

כמה עולה ביטוח חובה

בוודאי לא פעם תהיתם אם ניתן לחסוך בביטוח החובה. השאלה כמה עולה ביטוח חובה, בוודאי צצה יותר מפעם אחת! כמובן שניתן לחסוך! ועל ידי קליק

ביטוח חובה וצד ג

ביטוח חובה וצד ג'

הגיע הזמן לחדש ביטוח חובה וצד ג? נשמח לעזור לכם למצוא את הצעות המחיר המשתלמות ביותר עבורכם. למידע נוסף היכנסו לאתר הבית שלנו ומלאו את

דילוג לתוכן