במדגם שנערך לאלפי ישראלים באתר "הר הביטוח" של משרד האוצר נראה כי למעלה מ-85% מהציבור משלמים על ביטוחים כפולים ומיותרים

תוך בדיקה קצרה בהר הביטוח נוכל לגלות לכם האם אתם משלמים כפול? על מה אתם מבוטחים? וכמה כסף מגיע לכם לחסוך.

בדיקה מקצועית באתר הר הביטוח​

תנאי שימוש באתר

מהו אתר "ביטוח לרכב יובלים"?

אתר הר הביטוח הינו ממשק אינטרנטי מהפכני שהקים משרד האוצר. מטרתו העיקרית של הר הביטוח הינה לאפשר לציבור הרחב לחפש ולאתר את כל הביטוחים המעודכנים על שמם או על שם קרוב משפחה שנפטר. הר הביטוח מכיל בתוכו פוליסות ביטוח קבוצתיות או פרטיות בענפי הביטוח השונים כגון: (ביטוח כללי, ביטוח חיים, ביטוח בריאות). הר הביטוח הינו ממשק נגיש וידידותי לכל משתמש והייחודיות של הר הביטוח הינו שהמידע הביטוחי מופיע בזמן אמת להבדיל ממשקים אחרים

 

יתרונות השירות

ביטוח חובה וצד ג'

תוכן עניינים

הגיע הזמן לחדש ביטוח חובה וצד ג? נשמח לעזור לכם למצוא את הצעות המחיר המשתלמות ביותר עבורכם. למידע נוסף היכנסו לאתר הבית שלנו ומלאו את הפרטים הרלוונטיים בטופס המצורף.  נציגנו ישמחו לחזור לפנייתכם בהקדם עם הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד!

ביטוח חובה לרכב הינו ביטוח אשר כל נהג חייב לעשות על פי חוק. נהגים רבים בוחרים לבטח את רכבם גם בביטוח צד ג. אם אתם מעוניינים לרכוש ביטוח חובה וצד ג ולקבל הצעת מחיר משתלמת עבור שני הביטוחים כדאי מאוד שתעשו השוואת מחירים מקיפה בין כמה חברות ביטוח לפני שתחליטו היכן לרכוש את הביטוחים.

אל תשלמו סתם סכומי כסף גבוהים עבור ביטוח חובה וצד ג לרכב שלכם. אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים האישיים שלכם בטופס המקוון עוד היום ולהצטרף לאלפי לקוחות מרוצים הנהנים ממחירי ביטוח אטרקטיביים ומשתלמים במיוחד!

מהם ביטוח חובה וצד ג?

ביטוח החובה הינו ביטוח הנדרש מכל נהג הנוהג בכלי רכב על פי החוק. ביטוח צד ג אינו חובה אבל כדאי מאוד שתרכשו גם אותו בנוסף לביטוח החובה על מנת שתהיו מכוסים במקרה של תאונה או גרימת נזק לגופו או לרכושו של אדם שלישי.

כאשר אתם מבררים היכן לרכוש את הביטוחים השונים במחירים משתלמים חשוב שתדעו כי אם תבחרו לרכוש את ביטוח החובה ואת ביטוח צד ג באותו מקום תקבלו מחיר משתלם במיוחד ותדעו כי אתם מכוסים במקרה של נזק או תאונה.

אל תהססו, מלאו עוד היום את הטופס באתר ותוך זמן קצר תקבלו מגוון הצעות מחיר משתלמות ממספר חברות ביטוח עבור ביטוח החובה וביטוח צד ג לרכב שלכם. נציגנו ישמחו לעזור לכם בכל שאלה או בקשה!

עוד באתר

ביטוח-חובה-לרכב

כמה עולה ביטוח חובה

בוודאי לא פעם תהיתם אם ניתן לחסוך בביטוח החובה. השאלה כמה עולה ביטוח חובה, בוודאי צצה יותר מפעם אחת! כמובן שניתן לחסוך! ועל ידי קליק

מחשבון תעריפי ביטוח חובה

מחשבון תעריפי ביטוח חובה

על אף שיש מי שיכולים להניח – הנחה שאינה נטולת היגיון בסיסי ובסיס הגיוני – כי ביטוח חובה לכול הוא גם ביטוח שוויו הכספי זהה

דילוג לתוכן