במדגם שנערך לאלפי ישראלים באתר "הר הביטוח" של משרד האוצר נראה כי למעלה מ-85% מהציבור משלמים על ביטוחים כפולים ומיותרים

תוך בדיקה קצרה בהר הביטוח נוכל לגלות לכם האם אתם משלמים כפול? על מה אתם מבוטחים? וכמה כסף מגיע לכם לחסוך.

בדיקה מקצועית באתר הר הביטוח​

תנאי שימוש באתר

מהו אתר "ביטוח לרכב יובלים"?

אתר הר הביטוח הינו ממשק אינטרנטי מהפכני שהקים משרד האוצר. מטרתו העיקרית של הר הביטוח הינה לאפשר לציבור הרחב לחפש ולאתר את כל הביטוחים המעודכנים על שמם או על שם קרוב משפחה שנפטר. הר הביטוח מכיל בתוכו פוליסות ביטוח קבוצתיות או פרטיות בענפי הביטוח השונים כגון: (ביטוח כללי, ביטוח חיים, ביטוח בריאות). הר הביטוח הינו ממשק נגיש וידידותי לכל משתמש והייחודיות של הר הביטוח הינו שהמידע הביטוחי מופיע בזמן אמת להבדיל ממשקים אחרים

 

יתרונות השירות

איך אפשר להימנע מתיקונים יקרים לרכב

תוכן עניינים

בתור בעלי רכב, עליכם לוודא שאתם עושים כל מה שביכולתכם כדי לשמור על הרכב שלכם. על מנת ליהנות ממנו לאורך זמן ובאופן מרבי, אתם צריכים לשמור על הרכב ולטפל בבעיות כמה שיותר מוקדם, כדי להגדיל את הסיכוי שלכם להימנע מתיקונים יקרים.

ביטוח לרכב בהתאמה אישית עוזר לכם לשמור על הרכב, אבל אתם צריכים לעשות את החלק שלכם בצורה שוטפת.

אלה רק כמה מהפעולות שחשוב להקפיד לבצע, על מנת לחמוק מהוצאות כבדות על הרכב.

שמירה על צמיגי הרכב

הצמיגים שלכם לא יחזיקו מעמד זמן רב אם הם לא במצב טוב. אם צמיגי הרכב מראים סימני בלאי כמו חתכים או בליטות, אז החליפו אותם לפני הנסיעה הבאה שלכם. גבשושית או חתך בודדים עלולים להפוך את אחד הצמיגים שלכם לחסר תועלת על הכביש, וזה מסוכן לעצמכם ולאחרים שנמצאים איתכם בכביש.

החלפת שמן באופן קבוע

כאשר אתם מחליף שמן באופן קבוע, זה לא רק מעניק למנוע שלכם חיים ארוכים יותר אלא עוזר לכם לחסוך כסף בעתיד. החלפת שמן תדירה עוזרת לרכב שלכם להימנע מהצטברות שמן מלוכלך ומבעיות אחרות, שמובילות לתיקונים יקרים בהמשך הדרך. בדקו תמיד את ספר הרכב שלכם, כדי לדעת באיזו תדירות עליכם להחליף שמן.

טיפול שוטף במנוע הרכב

אתם לא צריכים להיות מכונאי רכב כדי לדעת כיצד להעניק טיפול בסיסי למנוע. תחזוקה פשוטה כמו שמירה על ניקיון והחלפת מסנני אוויר, יחד עם שמירה על הניקיון החיצוני של הרכב, ישמרו על המנוע שלכם במצב מיטבי למשך זמן רב יותר.

תיקון בעיות ברגע שהן מתגלות

תיקון בעיות לפני שהן מסלימות לבעיות רציניות, הוא המפתח לחיסכון כספי על תיקונים מיותרים בהמשך. לפעמים, עדיף לשלם קצת יותר עכשיו מאשר לחכות עד שיהיה מאוחר מדי, אז תמיד תפקידו לבדוק צלילים מוזרים או נורות אזהרה מיד.

בעיות קלות יכולות להפוך להרבה יותר רציניות, אם מתעלמים מהן מספיק זמן, במיוחד כשמדברים על חלקי רכב כמו הרדיאטור, הבלמים, החגורות והצינורות. אם אתם רואה סימנים לבעיות או תקלות עם פריטים אלה, אל תמתינו – בצעו את הבדיקות הנדרשות באופן מיידי ומהיר.

הכרת הרכב שלכם לעומק

הטיפ האחרון והחשוב ביותר: התחילו בהבנת אופן פעולת הרכב (בכלל, ושלכם באופן ספציפי). הידע הזה יעזור לכם לנהוג בצורה חכמה יותר, והכי חשוב, הוא יעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות כאשר משהו משתבש ברכב שלכם. כאשר אתם מכירים ומבינים את הרכב שלכם, אין בעיה שאתם לא יכולים לטפל בה.

לצד פעולות אלה ונוספות, אתם צריכים ביטוח לרכב בהתאמה אישית להגנה מקסימלית. חשוב לבצע סקר שוק ולהשוות מחירים לפני שבוחרים פוליסה, ולהתאים אותה עד כמה שאתם יכולים לצרכים שלכם ושל הרכב שלכם.

עוד באתר

ביטוח-חובה-לרכב

כמה עולה ביטוח חובה

בוודאי לא פעם תהיתם אם ניתן לחסוך בביטוח החובה. השאלה כמה עולה ביטוח חובה, בוודאי צצה יותר מפעם אחת! כמובן שניתן לחסוך! ועל ידי קליק

ביטוח חובה וצד ג

ביטוח חובה וצד ג'

הגיע הזמן לחדש ביטוח חובה וצד ג? נשמח לעזור לכם למצוא את הצעות המחיר המשתלמות ביותר עבורכם. למידע נוסף היכנסו לאתר הבית שלנו ומלאו את

מחשבון תעריפי ביטוח חובה

מחשבון תעריפי ביטוח חובה

על אף שיש מי שיכולים להניח – הנחה שאינה נטולת היגיון בסיסי ובסיס הגיוני – כי ביטוח חובה לכול הוא גם ביטוח שוויו הכספי זהה

דילוג לתוכן